Zvárame spoločne.

O nás

Dobrou pracovnou atmosférou podporujeme výkonnosť a tímového ducha našich zamestnancov. Nepretržité vzdelávanie a využívanie moderných technológií na pracovisku zabezpečujú našu budúcnosť. Sme spoľahlivým a dôveryhodným partnerom pre našich zákazníkov a dodávateľov. Ako zodpovedná spoločnosť cítime povinnosť chrániť zdravie všetkých ľudí a šetriť zdroje nášho sveta. Zachovanie neporušeného životného prostredia je stredobodom našich rozhodnutí.

Zamestnanci

70

Frézovanie

CNC frézovací stroj

4 000x1 500x2 000

Naše frézovacie stroje sú moderné a vysokovýkonné zariadenia, ktoré umožňujú presné a efektívne obrábanie obrobkov z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka veľkej pracovnej ploche a vysokej presnosti frézovania dokážeme rýchlo a spoľahlivo vyrábať zložité komponenty. Frézy sú dôležitou súčasťou našej výroby a pomáhajú nám dosahovať najvyššie štandardy kvality našich výrobkov.

Pružne reagujeme na trh.

Certifikát ISO 9001:2015

Certifikácia ISO 9001:2015 má pre nás ako pre spoločnosť zásadný význam. Potvrdzuje, že náš systém riadenia kvality spĺňa najvyššie medzinárodné normy a že naše procesy, postupy a výrobky sa neustále zlepšujú. Certifikácia nám umožňuje zaručiť našim zákazníkom vysokú kvalitu našich výrobkov a služieb. Zameriavame sa na ustavičné zlepšovanie a spokojnosť zákazníkov, čo nám umožňuje naďalej spĺňať stále sa meniace potreby a požiadavky našich zákazníkov. Certifikácia ISO 9001:2015 je dôležitým nástrojom, ktorý nám ako spoločnosti umožňuje poskytovať našim zákazníkom vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti a stále optimalizovať naše obchodné procesy.

My produkujeme Váš úspech

Ohýbanie

3m dlhý ohraňovací lis s tlakom 120 ton

8 000 m² krytej výrobnej plochy

Veľkosť a vybavenie výrobnej plochy je rozhodujúcim faktorom efektívnej a úspešnej výroby. Naše výrobné priestory sú špeciálne prispôsobené požiadavkám a potrebám našej výroby. Výroba je veľkoryso dimenzovaná a ponúka dostatok priestoru na efektívne využitie našich strojov a zariadení. Pritom vždy dbáme na rozumné a optimálne usporiadanie výrobných procesov, aby sme zabezpečili čo najplynulejšiu výrobu. Pravidelnou údržbou a modernizáciou našich výrobných zariadení zabezpečujeme, aby sme mohli vždy zaručiť najvyššiu úroveň kvality a efektívnosti.

Certifikát EN ISO 3834-3

Certifikát EN 3834 sa vzťahuje na požiadavky na kvalitu zvárania kovových materiálov. Definuje požiadavky na riadenie zvárania a výroby a zaručuje, že spoločnosti, ktoré sú držiteľmi tohto certifikátu, môžu vykonávať kvalifikované zváračské práce v súlade s medzinárodnými normami. Certifikát zahŕňa rôzne aspekty zvárania vrátane kvalifikácie zvárača, postupov zvárania, prípravy zvarov, testovania a dokumentácie. Spoločnosti, ktoré sú držiteľmi certifikátu EN 3834, môžu svojim zákazníkom zaručiť, že ich zváračské práce spĺňajú najvyššie normy kvality a že je zaručená bezpečnosť a trvanlivosť vyrobených výrobkov.

Spoločnosť

Nirotech je subdodávateľská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na spracovanie, mechanické obrábanie a povrchovú úpravu nehrdzavejúcej ocele. Činnosť spoločnosti siaha od výroby plechov až po montáž podzostáv a kompletných zariadení pre strojárstvo.

Prispôsobujeme sa vašim požiadavkám.

Strojový park

Naše výrobky sa vyrábajú v plynulom výrobnom procese, ktorý vyžaduje použitie spoľahlivých a výkonných strojov. Naše moderné vybavenie a nástroje tvoria základ pre výrobu vysokokvalitných výrobkov. Aby sme mohli našim zákazníkom ponúknuť ešte širšie portfólio výrobkov, stále pracujeme na modernizácii a rozširovaní našej výrobnej technológie. Investíciami do nových strojov a zariadení zabezpečujeme, aby sme boli vždy na špičkovej technologickej úrovni. To nám umožňuje realizovať aj tie najnáročnejšie projekty a ponúknuť našim zákazníkom riešenia šité na mieru. Pri dosahovaní najvyššej úrovne kvality a účinnosti sa spoliehame na kombináciu osvedčených technológií a najnovšieho vývoja.

80 % nerezová oceľ
20 % "čierna" ocel'

Montáž priemyselných zariadení

Spoločnosť Nirotech sa špecializuje na montáž zariadení a priemyselných zariadení a ponúka riešenia na mieru pre komplexné projekty. Úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi, aby sme zabezpečili splnenie ich špecifických požiadaviek a aby bolo zariadenie vyrobené a dodané včas. Naši skúsení odborníci sú vybavení modernými nástrojmi a technológiami, ktoré umožňujú efektívnu a presnú montáž.

Formáty súborov

DXF
DWG
STP
PDF

V spoločnosti Nirotech sa špecializujeme na prácu s rôznymi formátmi súborov, ako sú STP, DWG, PDF a DXF. Táto všestrannosť nám umožňuje efektívne reagovať na širokú škálu požiadaviek zákazníkov a zabezpečiť plynulú výmenu údajov. To nám umožňuje precízne a efektívne realizovať projekty všetkého druhu.

20-tonové mostové žeriavy

4 výrobné haly

Míľnikom je výrobná a montážna hala postavená v roku 2008 s celkovou dodatočnou kapacitou 3 000 m². V súčasnosti je celková prevádzková plocha približne 12 000 m² s kapacitou haly približne 8 000 m².

Zariadenie na otryskávanie sklenenými guličkami

Zariadenie na otryskávanie sklenenými guličkami

15 000 x 4 000 x 4 000 | 200-300µ

Otryskávanie sklenenými guličkami je špeciálna povrchová úprava, ktorá vytvára rovnomernú štruktúru povrchu a zároveň zbavuje materiál nečistôt, hrdze a prímesí. Náš skúsený tím zabezpečuje rovnomernú štruktúru povrchu a dokonalú povrchovú úpravu.

Výkonnosť##Angažovanosť##Flexibilita##Ústretovosť

Komunikácia##Vášeň##Tímová práca##Spoľahlivo

Remeslo##Kompetencie##Inovácie##Dôvera

Kvalita##Osobnosť##Načas##Zodpovednosť

“Zákazníkov zaujmeme cenou, získame komunikáciou a udržíme si len a len kvalitou.”

Ohýbanie

6 metrový ohraňovací lis s tlakom 700 ton

Skúsenosti

0 rokov

Leštenie na vysoký lesk

Leštenie do vysokého lesku je špeciálna povrchová úprava, ktorá vytvára vysoko lesklý zrkadlový povrch. Spoločnosť Nirotech ponúka profesionálne leštenie nehrdzavejúcej ocele do vysokého lesku. Náš skúsený tím pracuje s najmodernejšími strojmi a technológiami na dosiahnutie rovnomernej štruktúry povrchu a dokonalej povrchovej úpravy.

Rok založenia

1953

Certifikát EN1090-2

Certifikácia podľa normy EN 1090-2 je pre nás ako výrobcu nosných komponentov veľmi dôležitá. Potvrdzuje, že spĺňame požiadavky na výrobu a montáž týchto komponentov a zaručujeme vysokú úroveň bezpečnosti. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom istotu, že ich komponenty spĺňajú najvyššie štandardy. Certifikácia v súlade s normou EN 1090-2 je dôležitým dôkazom našej snahy o kvalitu a bezpečnosť pri výrobe vašich komponentov.

Vyrábame

1 800 ton

ročne.

Morenie nástrekom 15 000 x 4 000 x 4 000

Ako alternatívu k moreniu ponorením používame morenie nástrekom. Je vhodný na použitie na veľkých plochách v interiéri aj exteriéri, ak sú povrchy prístupné pre nástrek. Sprejové morenie robia len naši odborní pracovníci. Ponúka dokonalú kvalitu morenia.

Komunikácia

Nemecky
Anglicky
Slovensky

Naša spoločnosť pracuje vo viacerých jazykoch, aby sme mohli osloviť našich zákazníkov a partnerov v ich príslušných jazykoch. Najčastejšie používanými jazykmi sú nemčina, angličtina a slovenčina.

Zváranie

MAG
MIG
TIG
LASER

Spoločnosť Nirotech má rozsiahle skúsenosti so zváraním, najmä v oblastiach MAG, MIG a TIG. Naši skúsení zvárači používajú najmodernejšiu zváraciu technológiu na zabezpečenie spoľahlivej a efektívnej výroby zostáv a komponentov z nehrdzavejúcej ocele. Pritom vždy dbáme na najvyššie štandardy kvality a dodržiavanie všetkých príslušných predpisov a noriem. Vďaka našim zváracím možnostiam dokážeme splniť aj zložité požiadavky našich zákazníkov a dodať vysokokvalitné konečné výrobky.