Navštívte nás

Srdečne vás pozývame na návštevu nášho výrobného závodu, kde nás môžete vidieť priamo pri práci. Pozrite sa, ako realizujeme vaše nápady pri dodržiavaní najvyšších štandardov kvality. Zoznámte sa s nami a vyskúšajte si našu oddanosť kvalite a precíznosti. Tešíme sa, že vám ukážeme, prečo sme tým správnym partnerom pre vaše výrobné potreby. Dohodnite si s nami schôdzku ešte dnes.

Pod Kaštiel’om 1376
951 35 Vel’ké Zálužie
Slovensko

Poslať dopyt teraz

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Názov
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Ochrana údajov

Naše kontaktné osoby

Ak máte záujem o naše produkty alebo služby, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi vám poradíme vo všetkých otázkach týkajúcich sa výroby, spracovania a povrchovej úpravy nehrdzavejúcej ocele. Ponúkame riešenia prispôsobené individuálnym požiadavkám a vždy kladieme najvyšší dôraz na kvalitu. Obráťte sa na nás ešte dnes a spolu s nami nájdite optimálne riešenie pre svoje potreby.

Horst Rilke

rilke@nirotech.sk

Nemčina | Slovenčina

Marianna Gregušová

gregusova@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 112

Slovenský jazyk | Nemecký jazyk

 

Juraj Bližňák

bliznak@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 110

Slovenčina | nemčina | angličtina

 

Eduard Novák

novak@nirotech.sk

+421 37 6930 118

Slovenský jazyk | Nemecký jazyk

Martina Žáčiková

zacikova@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 116

Slovenský jazyk | Nemecký jazyk

Rafael Ried

ried@nirotech.sk

Nemčina | Slovenčina

 

Martin Smolárik

smolarik@nirotech.sk

+421 (37) 6930 119

Slovenčina | nemčina | angličtina

Rafael Ried

ried@nirotech.sk

Nemčina | Slovenčina

 

Martin Smolárik

smolarik@nirotech.sk

+421 (37) 6930 119

Slovenčina | nemčina | angličtina

Adriana Halmešová

halmesova@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 116

Slovenčina | Slovenčina

Martin Smolárik

smolarik@nirotech.sk

+421 (37) 6930 119

Slovenčina | nemčina | angličtina

Adam Biro

abiro@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 117

Angličtina | Slovenčina

 

Andrea Bédiová

bediova@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 114

Slovenská

 

Martin Chobot

chobot@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 110

Angličtina | Slovenčina

 

Andrej Tehlár

tehlar@nirotech.sk

+421 (0) 37 6930 144

Nemčina | slovenčina | angličtina

Rasto Kováč

qs@nirotech.sk

Slovenčina | Slovenčina

Často kladené otázky | Často kladené otázky

Filozofiou našej spoločnosti je udržiavať otvorený a konštruktívny kontakt s našimi zákazníkmi. Spoločnosť Nirotech ponúka dohodu o zachovaní mlčanlivosti, ktorá zabezpečuje dôverné zaobchádzanie s informáciami o zákazníkoch a o duševnom vlastníctve.

Môžete sa na nás obrátiť telefonicky alebo mailom, aby sme spoločne prediskutovali váš projekt a aby ste dostali individuálnu ponuku. Potrebujeme na to technické výkresy alebo náčrty vašich komponentov.

Dopyty môžete zasielať prostredníctvom zodpovedného kontaktu na webovej stránke alebo mailom na adresu office@nirotech.sk. Požiadavky spracujeme čo najrýchlejšie a ozveme sa vám, hneď ako pre vás pripravíme cenovú ponuku.

Cieľom spoločnosti Nirotech je poskytnúť rýchlu a spoľahlivú cenovú ponuku. Čas spracovania však závisí od rôznych faktorov, napríklad od zložitosti projektu a dostupnosti materiálov. Zákazníci dostanú ponuku spravidla do 2 – 5 pracovných dní.

Objednávky môžete posielať mailom svojmu klientskemu poradcovi alebo na adresu office@nirotech.sk.

Po prijatí písomných objednávok spoločnosť Nirotech pred začatím výroby skontroluje úplnosť a správnosť dokumentov, aby sa zabezpečil hladký priebeh výroby. Tým sa zabezpečí, že budú k dispozícii všetky špecifikácie a dokumenty potrebné pre výrobok, že požiadavky budú zdokumentované úplne a jednoznačne, budú známe a zadokumentované dôležité vlastnosti, že požiadavky sa budú dať splniť a čísla výkresov a objednávok sa budú zhodovať.

Áno, spoločnosť Nirotech ponúka dlhodobé vyhlásenie dodávateľa pre zákazníkov, ktorí vyžadujú priebežné dodávky výrobkov.

Áno, spoločnosť Nirotech rada zohľadní špeciálne špecifikácie materiálov zákazníkov. Je však dôležité oznámiť tieto požiadavky vopred, aby sme zabezpečili, že požadovaný materiál bude k dispozícii.

V prípade potreby vám môžeme poskytnúť certifikáty o skúške materiálu podľa normy DIN EN 10204 3.1 a po predchádzajúcej dohode aj certifikáty materiálu podľa normy DIN EN 10204 3.2.

Označovanie všetkých dodaných dielov je pre nás veľmi dôležité, aby sme zabezpečili jasné rozdelenie objednávok a položiek. Všetky diely sú preto starostlivo a viditeľne označené. Označovanie sa robí pomocou bezzvyškového odnímateľného samolepiaceho štítku a obsahuje dôležité informácie, ako je číslo výrobku, číslo objednávky, položka z objednávky a číslo materiálu. Aby sme zjednodušili proces označovania, malé diely môžeme zabaliť do väčšieho množstva a označiť ich jednorazovo. Malé diely alebo jednotlivé diely sa môžu prípadne dodávať a označovať aj vo vhodnom vonkajšom obale, napríklad v kartónovej krabici alebo vo fóliovom vrecku.

Radi by sme upozornili, že dodávky do spoločnosti Nirotech by mali prebiehať od pondelka do piatku od 6.30 do 14.30. hod. Ak je potrebné doručiť tovar mimo tohto času, dohodnite sa vopred.

Spoločnosť Nirotech sa špecializuje na výrobu, mechanické spracovanie a povrchovú úpravu nehrdzavejúcej ocele a ponúka širokú škálu výrobných služieb od výroby plechov až po montáž podzostáv a kompletných zariadení pre strojársky priemysel.

Špecializujeme sa na spracovanie nehrdzavejúcej ocele, ale spracúvame aj iné materiály ako hliník a oceľ. Obráťte sa na nás a poraďte sa s nami, či môžeme spracovať aj váš materiál.

Sme certifikovaní podľa normy EN 1090-2 a máme systém riadenia kvality certifikovaný podľa normy ISO 9001:2015.

Trvanie závisí od zložitosti projektu, rozsahu zákazky a aktuálnych kapacít. Každú objednávku sa však snažíme spracovať čo najrýchlejšie a počas celého procesu vás informovať.

Áno, ponúkame služby montáže podzostáv a kompletných zariadení pre strojársky priemysel.

Čas dodania závisí od rôznych faktorov, ako je rozsah a zložitosť projektu, dostupnosť materiálu a pracovné zaťaženie. Každú objednávku sa však snažíme dokončiť čo najrýchlejšie a so zákazníkmi sa dohodneme na dodacích lehotách.

Úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi, aby sme plne porozumeli ich požiadavkám. Používame najmodernejšie technológie a komponenty obrábame podľa špecifikácií našich zákazníkov, aby sme zabezpečili splnenie ich požiadaviek. Počas celého procesu sme vždy otvorení otázkam a pripomienkam.